art brut 2 KUP BILET
PRO8L3M bilety PRO8L3M koncerty PRO8L3M art brut 2

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów duetu PRO8L3M. Przeniesiona z wiosny na jesień 2020 trasa koncertowa ART BRUT 2 wystartuje już na początku października.

KONCERTY

PRO8L3M Trójmiasto

26.06.2020 PIĄTEK

Szczecin

ŁASZTOWNIA

+ Taco Hemingway, Sokół, Bitamina, schafter, DZIARMA
@ Block Party x Łomża

ZMIANA FORMUŁY WYDARZENIA

PRO8L3M Poznań

9.10.2020 PIĄTEK

Poznań

SkwerPlay

PRO8L3M Poznań

10.10.2020 SOBOTA

Poznań II

SkwerPlay

PRO8L3M Toruń

29.10.2020 CZWARTEK

Toruń

OD NOWA

PRO8L3M Lublin

30.10.2020 PIĄTEK

Lublin

Targi

+ Sokół

PRO8L3M Wałbrzych

4.11.2020 ŚRODA

Wałbrzych

STARA KOPALNIA

PRO8L3M Wrocław

5.11.2020 CZWARTEK

Wrocław

A2

PRO8L3M Wrocław

6.11.2020 PIĄTEK

Wrocław II

A2

PRO8L3M Kielce

13.11.2020 PIĄTEK

Kielce

GRAND MUSIC CLUB

PRO8L3M Kraków

14.11.2020 SOBOTA

Kraków

KLUB STUDIO

PRO8L3M Kraków

15.11.2020 NIEDZIELA

Kraków II

KLUB STUDIO

PRO8L3M Łódź

20.11.2020 PIĄTEK

Łódź

WYTWÓRNIA

PRO8L3M Gdańsk

26.11.2020 CZWARTEK

Gdańsk

B90

PRO8L3M Gdańsk

27.11.2020 PIĄTEK

Gdańsk II

B90

PRO8L3M Warszawa

30.11.2020 PONIEDZIAŁEK

Warszawa

TORWAR

PRO8L3M Katowice

4.12.2020 PIĄTEK

Katowice

MCK

FAQ

W jakiej formie są bilety?

Bilety zakupione online są w formie elektronicznej - otrzymasz je mailowo. Nie musisz drukować załącznika, ściągnij aplikację Going. - wszystkie swoje bilety znajdziesz w zakładce “Moje bilety”. Przy wejściu pokaż bilet osobom z obsługi - przygotuj widoczny QR kod. Bilet jest imienny, przypisany do Twojego konta. Obsługa zastrzega sobie prawo do weryfikacji właściciela biletu na podstawie dowodu tożsamości, dlatego miej go ze sobą.

Jak działają bilety wieloosobowe?

W przypadku zakupu większej liczby biletów należy wchodzić na wydarzenie w obecności osoby, która dokonała zakupu. W razie konieczności rozdzielenia biletów lub przekazania ich innym osobom, należy skorzystać z tej funkcji w aplikacji Going. - zakładka biletowa.

Dokonałem/-am zakupu biletu, ale nie mam go na mailu - co robić?

Czekamy na realizację przelewu przez Twój bank. Czasem trwa to nieco dłużej. Jeżeli po upływie 24h (dnia roboczego) dalej nie otrzymasz biletu, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta naszego dystrybutora biletów poprzez formularz kontaktowy. Możliwe, że przy rejestracji e-mail został wpisany z błędem (literówką). Skontaktuj się z nami. Poprawimy Twoje dane oraz ponownie wyślemy bilet.

W jaki sposób mogę złożyć wymagane do uczestnictwa w imprezie oświadczenie o stanie zdrowia?

Link do platformy do składania oświadczeń zostanie wysłany drogą mailową na ok. 2 dni przed datą koncertu. Jesteś zobowiązany do jego wypełnienia przed wejściem na koncert. Możesz również złożyć oświadczenie w wersji papierowej w momencie skanowania biletu. Oświadczenia będą udostępnione na bramach. Złożenie oświadczenia jest obowiązkowe, bez niego nie zostaniesz wpuszczony/a na teren imprezy.

Jak działa kod biletowy?

Bilety będą dostępne w serwisach empikbilety.pl, goingapp.pl oraz w aplikacji Going. Bilety zakupione w empikbilety.pl będą widoczne w koncie użytkownika aplikacji Going., dzięki czemu w szybki i prosty sposób można je przekazać innej osobie lub przedstawić do kontroli wchodząc na wydarzenie. Kod biletowy jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji, jakiekolwiek kopiowanie lub udostępnianie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności i będzie traktowane jako próba oszustwa.

Czy mogę wyjść z wydarzenia i wrócić?

Po wejściu na teren koncertu nie ma możliwości wyjścia i ponownego wejścia na teren wydarzenia.

Czy moje dane kontaktowe (adres zamieszkania oraz numer telefonu) są wymagane? Czy nie będą podawane osobom trzecim?

Twoje dane kontaktowe są wymagane w przypadku wystąpienia zagrożenia epidemiologicznego podczas koncertu. W takim przypadku organizator zobowiązany jest do przekazania tych danych Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu.

Nie chcę podawać swoich danych - co w takiej sytuacji?

Uczestnik ma obowiązek złożenia oświadczenia dot. swojego stanu zdrowia i nie przebywania na kwarantannie lub niepodleganiu nadzorowi epidemiologicznemu. Zbieranie tzw. danych trackingowych nie jest obligatoryjne. Jednak zachęcamy do ich postawienia. Organizator będzie przechowywać w/w dane tylko przez 14 dni od daty odbycia się wydarzenia.

Mam objawy choroby - czy mogę uczestniczyć w koncercie?

Nie, osoby u których występują objawy choroby wywołanej przez wirusa SARS-CoV-2 nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu i nie będą wpuszczane na teren Imprezy.

back to top